logo
Moreton Bay United - Sunshine Coast Wanderers
Paylaş:
17 Şubat 2020 Pazartesi 10:09:23
tenis
09:53Alexander Chepik - Vladislav DavidovCanlı
basketbol
09:45SKIF-pro - Dinamo-proCanlı
basketbol
09:40Russian Bears - Asian TigersCanlı
tenis
09:29Alena Sergeychik - Elizaveta KozlovaCanlı
futbol
09:00Silver Innings - RBI
tenis
09:15Kang - Ayaka Okuno
tenis
09:30Bogdan - Aliaksandra Sasnovich
tenis
09:30Kristina Mladenovic - Polona Hercog
tenis
09:30Veronika Kudermetova - Bethanie Mattek-Sands
tenis
09:30Aliaksandr Prudnikau - Aliaksandr Liaonenka
tenis
09:30Kisa Yoshioka - Honoka Kobayashi
tenis
09:30Ying Zhang - Rina Saigo
futbol
09:45AIM - Nisa
tenis
10:00Riccardo Bonadio - Juan Pablo
tenis
10:00Julyette Maria Josephine Steur - Jiangxue
tenis
10:30Arthi Muniyan - Shria Atturu
tenis
10:30Humera Begum Shaik - Rashi Malviya
tenis
10:30Chisa Hosonuma - Chikaraishi
tenis
11:00Danil Ozernoy - Bulat Galiev
tenis
11:00Otto Virtanen - Nikita Chuev
tenis
11:00Katerina Siniakova - Alison Van Uytvanck
tenis
11:00Sorana Cirstea - Carla Suarez Navarro
tenis
11:00Su-Wei Hsieh - Jennifer Brady
futbol
11:40Druitt Town Rangers - Bonnyrigg White Eagles
tenis
12:00Lucas Gerch - Johann Willems
tenis
12:00Sasi Kumar Mukund - Ergi Kirkin
tenis
12:00Chun Hsin Tseng - Pavel Nejedly
tenis
12:05Sadio Doumbia - Filiberto Fumagalli
futbol
12:15Saif Sporting Club - Mohammedan Sporting Club Dhaka
tenis
12:30Adil Karimov - Alexandr Binda
tenis
12:30George Tsivadze - Vladimir Osminkin
tenis
12:30Rodion - Egor Noskin
tenis
12:30Zhanger Almashev - Sharobiddin Abzalov
tenis
13:00Amanda Anisimova - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
13:00Elise Mertens - Qiang Wang
futbol
13:00Moreton Bay United - Sunshine Coast Wanderers
futbol
13:00CFCI - Companeros
tenis
13:00Katy Dunne - Danielle Daley
tenis
13:00Lara Salden - Yuriko Miyazaki
tenis
13:00Brouleau - Victoria Muntean
tenis
13:00Margot Yerolymos - Freya Christie
tenis
13:00Golubic/Teichmann - Duan/Kudermetova
tenis
13:00Shvedova/Jurak - Kichenok/Kichenok
tenis
13:30Leopold Zima - Tomas Machac
tenis
13:30Milan Welte - Adam Pavlasek
tenis
13:30Matteo Gigante - Arthur De Greef
tenis
13:30Ivan Gakhov - Nino Serdarusic
futbol
13:45KAMAZ Naberezhnye Chelny - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
13:45Kheybar Khorramabad - Milad Mehr
tenis
14:00Egor Gerasimov - Emil Ruusuvuori
tenis
14:00Elliot Benchetrit - Norbert Gombos
futbol
14:00Pahtakor Taşkent - Shahr Khodro
tenis
14:00Blake Ellis - Linus Frost
tenis
14:00Jakob Aichhorn - Mirko Martinez
tenis
14:30Alison Riske - Jabeur
futbol
14:30Al-Kahraba - Al-Naft
tenis
14:30Arianne Hartono - Angelica Moratelli
tenis
14:30Ioana Loredana Rosca - Oana Georgeta Simion
tenis
14:30Jesika Maleckova - Joanna Garland
tenis
14:30Kimberley Zimmermann - Aneta Laboutkova
tenis
14:30Ninomiya/Yang - Goerges/Halep
tenis
14:30Kenin/Mattek-Sands - Adamczak/Sizikova
futbol
15:00Maccabi Tzur Shalom - Daburiya Osama
tenis
15:00Louis Wessels - Peter Heller
tenis
15:00Markus Eriksson - Michael Vrbensky
tenis
15:00Fabrizio Ornago - Luca Vanni
tenis
15:00Hugo Grenier - Matija Pecotic
tenis
15:00Alejo Vilaro - Emiliano Troche
tenis
15:00Guido Ivan Justo - Santiago Besada
tenis
15:00Mariano Navone - Boruch Skierkier
tenis
15:30Alexei Popyrin - Ilya Ivashka
tenis
15:30Dennis Novak - Matthias Bachinger
futbol
15:30Qanah - Daklyeh
futbol
15:30Suez Montakhab - Nojom Al Mostabel
futbol
15:30Telephonat Bani Sweif - National Bank of Egypt
futbol
15:30Tersana - Gomhoreyet Shebeen
tenis
15:30Bart Stevens - Sean Hodkin
tenis
15:30Julius Tverijonas - George Davies
tenis
15:30Kristjan Tamm - Henry Patten
tenis
15:30Mark Whitehouse - Jack Gibbens
tenis
15:30Christoph Negritu - Amer Naow
tenis
15:30Emilien Voisin - Luca Staeheli
tenis
15:30Liam Gavrielides - Michael Weindl
futbol
16:00Sebeta City - Etiyopya Buna
futbol
16:00Levadiakos - Panachaiki
tenis
16:00Uytvanck/Flipkens - Peschke/Schuurs
futbol
16:30Shabab Al-Ahli Dubai - Al-Hilal
futbol
16:30Ajax Cape Town - Real Kings
futbol
16:30Indian Arrows - East Bengal
futbol
16:30Minaa Basra - Naft Al Junoob
futbol
16:30Al-Quwa Al-Jawiya - Naft Maysan
tenis
16:30Maximilian Marterer - Eduardo Struvay
tenis
16:30Dimitar Kuzmanov - Vladyslav Orlov
tenis
16:30Franco Emanuel Egea - Leonardo Lopez Linquet
tenis
16:30Gonzalo Lama - Luciano Doria
tenis
17:00Mikael Ymer - Richard Gasquet
futbol
17:00Al-Shorta Baghdad - Al-Wahda Abu Dhabi
futbol
17:00Aïn M'lila - Alger
tenis
17:00Andrea Arnaboldi - Lukas Klein
tenis
17:00Viktor Durasovic - Luca Nardi
tenis
17:00Adam Jones - Alexander Jhun
tenis
17:00Zielinski - Hendrik Jebens
tenis
17:00Wojciech Marek - David Quayle
tenis
17:00Yanais Laurent - Hands
tenis
18:00Clijsters - Garbine Muguruza
futbol
18:00Arda Kardzhali - Slavia Sofia
futbol
18:00Sétif - Bordj Bou Arréridj
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Misr El-Makasa
tenis
18:00Mirza Basic - Yannick Mertens
tenis
18:00Vaclav Safranek - Christopher Heyman
tenis
18:00Kamen Damov - Geoffrey Blancaneaux
tenis
18:00Nick Chappell - Ryan Peniston
futbol
18:15Al-Ittihad Bahreyn - Town
futbol
18:15Qalali Club - Al-Budaiya
futbol
18:30Al-Ahli - Esteghlal
tenis
18:30Brkic/Cilic - Koolhof/Mektic
tenis
18:30Alex Molcan - Andrea Vavassori
tenis
18:30Raul Brancaccio - Altuğ Çelikbilek
futbol
19:00Adanaspor - Erzurumspor
futbol
19:00CSKA Sofia 1948 - Spartak Pleven
futbol
19:00Chlef - Biskra
futbol
19:00Constantine - Oran
futbol
19:00Kabylie - Paradou
futbol
19:00Bel-Abbès - Magra
futbol
19:00Iskra Danilovgrad - Titograd
tenis
19:00Cacic/Nys - Gonzalez/Skupski
futbol
19:00Adanaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
tenis
19:05Jose Hernandez-Fernandez - Skander Mansouri
futbol
19:15Rodina Moskova - Fakel Voronezh
futbol
19:30Kedia - Trarza
tenis
19:30Uladzimir Ignatik - Nino Ehrenschneider
tenis
19:30Evan Song - Boris Arias
tenis
19:30Razvan Baiant - Tobias Simon
futbol
20:00Antalyaspor - Kasımpaşa
futbol
20:00Gaziantep - Çaykur Rizespor
tenis
20:00Marketa Vondrousova - Anastasija Sevastova
futbol
20:00Jablonec - Příbram
tenis
20:00Baptiste Crepatte - Lorenzo Musetti
tenis
20:00Giulio Zeppieri - Flavio Cobolli
futbol
20:00Antalyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gazişehir FK - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
tenis
20:30Mackenzie Mcdonald - Yasutaka Uchiyama
tenis
20:30Ryan Harrison - Damir Dzumhur
futbol
20:30Crete - Atromitos
tenis
20:30Collin Altamirano - Matias Franco Descotte
futbol
21:00Midtjylland - Lyngby Boldklub
tenis
21:00Benoît Paire - Gregoire Barrere
futbol
21:00Zebbug Rangers - Naxxar Lions
futbol
21:00Ħamrun Spartans - Senglea Athletic
futbol
21:00Hermannstadt - Astra Giurgiu
tenis
21:00Johannes Haerteis - Harri Heliovaara
tenis
21:00Washi Gervais - Lucas Catarina
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:30JAHE - Tidjikja
tenis
21:30Nerman Fatic - Aleksandr Nedovesov
tenis
21:35Agustin Velotti - Benjamin Lock
tenis
21:35Aziz Dougaz - Christian Lindell
futbol
22:00Beira-Mar - Condeixa
tenis
22:00Jiri Vesely - Brandon Nakashima
tenis
22:00Luis Patino - Alejandro González
futbol
22:30Bochum - Stuttgart
tenis
22:30Adrian Mannarino - Soon-Woo Kwon
tenis
22:30Marton Fucsovics - Alexander Bublik
tenis
22:30Andrej Martin - Christian Garin
tenis
22:30Pablo Andujar - Fernando Verdasco
tenis
22:30Roberto Carballes Baena - Federico Delbonis
tenis
22:30Illya Marchenko - Andrea Pellegrino
tenis
22:30Strong Kirchheimer - Filip Peliwo
futbol
22:30Bochum - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Châteauroux - Lens
futbol
22:45Hitchin Town - Leiston
futbol
22:45Chelmsford City - Tonbridge Angels
futbol
22:45Haringey Borough - Leatherhead
futbol
22:45Gloucester City - Gateshead
futbol
22:45Carrarese Calcio - Renate
futbol
22:45Reggiana 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
22:45Penafiel - Chaves
futbol
22:45Milan - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Chateauroux - Lens (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Chelsea - Manchester United
futbol
23:00ChievoVerona - Salernitana 1919
futbol
23:00Club Luján - Deportivo Merlo
futbol
23:00Claypole - Club Atlético Argentino Rosario
futbol
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Deportivo Paraguayo
futbol
23:00Club Sportivo Barracas - Lugano
futbol
23:00Juventud Unida de San Miguel - Puerto Nuevo
futbol
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Cusco
futbol
23:00Chelsea - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
00:00Excursionistas - Deportivo Español
tenis
00:00Corentin Moutet - Federico Coria
futbol
00:30River Plate Asuncion - Club Sportivo San Lorenzo
tenis
00:30Pedro Martinez Portero - Hugo Dellien
tenis
00:35Jorge Brian Panta Herreros - Kevin King
tenis
00:35Juan Alejandro Hernandez Serrano - Cristian Rodríguez
tenis
00:35Pedro Sakamoto - Carlos Gomez-Herrera
futbol
01:00Estudiantes de La Plata - Defensa y Justicia
futbol
01:00Club Aurora - Royal Pari
tenis
01:00Alejandro Davidovich Fokina - Thiago Seyboth Wild
futbol
01:30Unión Española - Audax Italiano
tenis
01:30Cabal/Farah - Luz/Matos
futbol
02:00Ituano Futebol Clube - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
02:00Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello
tenis
02:00Yoshihito Nishioka - John Millman
futbol
02:30Vila Nova - CRAC
tenis
02:30Albert Ramos - Carlos Alcaraz Garfia
futbol
03:00Atlético Huila - Fortaleza Zipaquira
tenis
03:00Alexis Galarneau - Antoine Escoffier
tenis
03:05Gerardo Lopez Villasenor - Shintaro Mochizuki
futbol
03:10Independiente Avellaneda - Arsenal de Sarandí
futbol
03:40Barranquilla - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
04:00Cavalier - Tivoli Gardens
tenis
04:30David Volfson - Taha Baadi
tenis
04:35Diego Hidalgo - Guilherme Clezar
tenis
12:00Goransson/Humbert - Sitak/Sharan
tenis
12:00Millman/Reid - Bambridge/Mclachlan
tenis
12:00Aljaz Bedene - Karen Khachanov
tenis
12:00Gilles Simon - Harold Mayot
tenis
12:00Hubert Hurkacz - Antoine Hoang
tenis
12:00Mikhail Kukushkin - Pierre-Hugues Herbert
tenis
12:00Stefano Travaglia - Felix Auger Aliassime
tenis
12:00Bopanna/Shapovalov - Bolelli/Sinner
tenis
12:00Cazaux/Mayot - Maheu/Pospisil
tenis
12:00Krawietz/Mies - Tsitsipas/Tsitsipas
tenis
12:00Melzer/Roger-Vasselin - Hurkacz/Simon
tenis
12:00Nielsen/Puetz - Marray/Skupski
tenis
12:00Vega Hernandez/Paire - Bublik/Popyrin
tenis
12:00Vasilevski/Erlich - Molchanov/Hsieh
tenis
12:00Jebawy/Zelenay - Demoliner/Middelkoop
tenis
12:00Alessandro Bega - Edan Leshem
tenis
12:00Added - Artem Dubrivnyy
tenis
12:00Jeremy Jahn - Benjamin Hassan
tenis
12:00Kacper - Igor Sijsling
tenis
12:00Marek Gengel - Kopriva
tenis
12:00Daniel Michalski - Francesco Maestrelli
tenis
12:00Viktor Galovic - Mircea-Alexandru Jecan
tenis
13:00Aoyama/Shibahara - Pliskova/Pliskova
tenis
13:00Carter/Stefani - Hradecka/Klepac
tenis
13:00Garcia/Mirza - Kudriavtseva/Srebotnik
tenis
13:00Krejcikova/Zheng - Guarachi/Rosolska
tenis
13:00Peng/Han - Voracova/Lister
tenis
13:00Vondrousova/Muchova - Brady/Sevastova
tenis
13:00Kravchuk/Riske - Kalashnikova/Christian
tenis
14:00Anastasia Pavlyuchenkova - Belinda Bencic
tenis
14:00Maria Sakkari - Aryna Sabalenka
tenis
14:00Sofia Kenin - Elena Rybakina
tenis
14:00Gille/Vliegen - Meligeni Rodrigues Alves/Monteiro
tenis
14:00Gonzalez/Martin - Andujar/Baena
tenis
14:00Granollers/Ceballos - Londero/Ramos Vinolas
tenis
14:00Molteni/Sonego - Pavic/Soares
tenis
14:00Verdasco/Cuevas - Kubot/Melo
futbol
14:30Kom Podgorica - Petrovac
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Grbalj
futbol
17:00Podgorica - Buducnost Podgorica
tenis
18:00Andreas Seppi - Milos Raonic
tenis
18:00Cedrik-Marcel Stebe - Bernard Tomic
tenis
18:00Ernests Gulbis - Reilly Opelka
tenis
18:00Henri Laaksonen - Steve Johnson
tenis
18:00Kyle Edmund - Humbert
tenis
18:00Miomir Kecmanovic - Jordan Thompson
tenis
18:00Nick Kyrgios - Tommy Paul
tenis
18:00Noah Rubin - Jason Jung
tenis
18:00Radu Albot - Jack Sock
tenis
18:00Taylor Harry Fritz - Cameron Norrie
tenis
18:00Bryan/Bryan - Kyrgios/Thompson
tenis
18:00Daniell/Oswald - Arevalo/O'Mara
tenis
18:00Inglot/Lindstedt - Novikov/Harrison
tenis
18:00Monroe/Withrow - Macdonald/Mannarino
tenis
18:00Paul/Fritz - Kecmanovic/Pavic
tenis
18:00Attila Balázs - Pablo Cuevas
tenis
18:00Borna Coric - Juan Ignacio Londero
tenis
18:00Dominic Thiem - Felipe Meligeni Rodrigues Alves
tenis
18:00Gianluca Mager - Casper Ruud
tenis
18:00Guido Pella - Thiago Monteiro
tenis
18:00Jaume Antoni Munar Clar - Salvatore Caruso
tenis
18:00Joao Domingues - Pedro Sousa
tenis
18:00Leonardo Mayer - Lorenzo Sonego
tenis
18:00Marco Cecchinato - Dusan Lajovic
tenis
18:00Alejandro Gomez - Felix Corwin
tenis
18:00Lloyd Glasspool - Vasil Kirkov
futbol
19:30Zeta - Sutjeska
tenis
20:00John-Patrick Smith - Evan King
tenis
20:00Martin Redlicki - Luke Saville
tenis
20:00Oscar Jose Gutierrez - Thomaz Bellucci
tenis
20:00Ronald Slobodchikov - Alexander Sarkissian
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Oxford United - Wimbledon
futbol
22:45Southend United - Gillingham
futbol
22:45Macclesfield Town - Plymouth Argyle
futbol
22:45Hartley Wintney - Metropolitan Police
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Blackfield & Langley
futbol
22:45Poole Town - Hendon
futbol
22:45Salisbury City - Truro City
futbol
22:45Alvechurch - Kings Langley
futbol
22:45Lowestoft Town - Stourbridge
futbol
22:45Royston Town - Biggleswade Town
futbol
22:45Maidstone United - Bath City
futbol
22:45Bishop's Stortford - Enfield Town
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent
futbol
22:45East Thurrock United - Carshalton Athletic
futbol
22:45Margate - Hornchurch
futbol
22:45Merstham - Corinthian-Casuals
futbol
22:45United of Manchester - Stafford Rangers
futbol
22:45Warrington Town - Grantham Town
futbol
22:45Whitby Town - Redcliffe
futbol
22:45Alfreton Town - Leamington
futbol
22:45Brackley Town - Southport
futbol
22:45Chester - King's Lynn Town
futbol
22:45Portsmouth - Exeter City
futbol
22:45Barrow - Dover Athletic
futbol
22:45Falkirk - East Fife
futbol
23:00Atletico Madrid - Liverpool
futbol
23:00Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
futbol
03:40Deportivo Pereira - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
13:30Bandırmaspor - Kırşehir Bld. (TRT Spor HD)
basketbol
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
17:00Jamshedpur - FC
futbol
19:15Athens - Panetolikos
futbol
21:30Luziania - Brasiliense Futebol Clube
futbol
22:30Manchester City - West Ham United
futbol
22:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Kilmarnock - Aberdeen
futbol
22:45Kingstonian - Wingate & Finchley
futbol
22:45Lewes - Worthing
futbol
22:45Newport County - Salford City
futbol
23:00Atalanta - Valencia
futbol
23:00Tottenham Hotspur - Leipzig
futbol
00:00Aurora Guatemala - Capitalinos
basketbol
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
futbol
17:00North East United - Hyderabad
futbol
20:55Cluj - Sevilla
futbol
20:55Club Brugge - Manchester United
futbol
20:55Eintracht Frankfurt - Bull Salzburg
futbol
20:55Copenhagen - Celtic
futbol
20:55Getafe - Ajax
futbol
20:55Ludogorets 1945 - Internazionale Milano
futbol
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica
futbol
20:55Sporting Lisbon - İstanbul Başakşehir
futbol
23:00APOEL - Basel
futbol
23:00Alkmaar - LASK Linz
futbol
23:00Bayer 04 Leverkusen - Porto
futbol
23:00Olympiacos - Arsenal
futbol
23:00Rangers - Braga
futbol
23:00Roma - Gent
futbol
23:00Wolfsburg - Malmö
futbol
23:00Wolverhampton - Espanyol
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
futbol
09:15Wellington Phoenix - Western United
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Osnabrück - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Bayern Münih - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Real Betis - Mallorca (spor SMART HD)
basketbol
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
futbol
14:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)
futbol
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
futbol
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
futbol
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Wolves - Norwich City (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
basketbol
20:30LA Lakers - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
09:45SKIF-pro - Dinamo-proCanlı
basketbol
09:40Russian Bears - Asian TigersCanlı
basketbol
14:00Elazığ Öİ - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
03:00Louisville - Syracuse (S SPORT 2 HD)
basketbol
05:00NC State - Duke (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets (S SPORT HD)
basketbol
06:30Portland TB - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
13:00Çankaya Üni. - Hatay BB (tivibu SPOR HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Sacramento Kings (S SPORT HD)
basketbol
00:00Duke - Virginia Tech (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:30LA Lakers - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
02:00Toronto Raptors - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Houston Rockets - New York Knicks (S SPORT HD)
basketbol
18:00OGM Orman - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Anadolu Efes - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - NO Pelicans (S SPORT HD)
basketbol
18:00Darüşşafaka - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Tofaş - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Fenerbahçe Beko - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Teksüt Bandırma - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Beşiktaş SJ - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:15Pınar Karşıyaka - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
06:30GS Warriors - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:30LA Clippers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Canik Bld. - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Türk Telekom - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00New York Knicks - Chicago Bulls (S SPORT HD)
basketbol
13:00İstanbul BB - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
14:00Beşiktaş - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Afyon Bld. - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
04:30SA Spurs - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Lietuvos Rytas - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
09:00Silver Innings - RBI
futbol
09:45AIM - Nisa
futbol
11:40Druitt Town Rangers - Bonnyrigg White Eagles
futbol
12:15Saif Sporting Club - Mohammedan Sporting Club Dhaka
futbol
13:00Moreton Bay United - Sunshine Coast Wanderers
futbol
13:00CFCI - Companeros
futbol
13:45KAMAZ Naberezhnye Chelny - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
13:45Kheybar Khorramabad - Milad Mehr
futbol
14:00Pahtakor Taşkent - Shahr Khodro
futbol
14:30Al-Kahraba - Al-Naft
futbol
15:00Maccabi Tzur Shalom - Daburiya Osama
futbol
15:30Qanah - Daklyeh
futbol
15:30Suez Montakhab - Nojom Al Mostabel
futbol
15:30Telephonat Bani Sweif - National Bank of Egypt
futbol
15:30Tersana - Gomhoreyet Shebeen
futbol
16:00Sebeta City - Etiyopya Buna
futbol
16:00Levadiakos - Panachaiki
futbol
16:30Shabab Al-Ahli Dubai - Al-Hilal
futbol
16:30Ajax Cape Town - Real Kings
futbol
16:30Indian Arrows - East Bengal
futbol
16:30Minaa Basra - Naft Al Junoob
futbol
16:30Al-Quwa Al-Jawiya - Naft Maysan
futbol
17:00Al-Shorta Baghdad - Al-Wahda Abu Dhabi
futbol
17:00Aïn M'lila - Alger
futbol
18:00Arda Kardzhali - Slavia Sofia
futbol
18:00Sétif - Bordj Bou Arréridj
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Misr El-Makasa
futbol
18:15Al-Ittihad Bahreyn - Town
futbol
18:15Qalali Club - Al-Budaiya
futbol
18:30Al-Ahli - Esteghlal
futbol
19:00Adanaspor - Erzurumspor
futbol
19:00CSKA Sofia 1948 - Spartak Pleven
futbol
19:00Chlef - Biskra
futbol
19:00Constantine - Oran
futbol
19:00Kabylie - Paradou
futbol
19:00Bel-Abbès - Magra
futbol
19:00Iskra Danilovgrad - Titograd
futbol
19:00Adanaspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:15Rodina Moskova - Fakel Voronezh
futbol
19:30Kedia - Trarza
futbol
20:00Antalyaspor - Kasımpaşa
futbol
20:00Gaziantep - Çaykur Rizespor
futbol
20:00Jablonec - Příbram
futbol
20:00Antalyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Gazişehir FK - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Crete - Atromitos
futbol
21:00Midtjylland - Lyngby Boldklub
futbol
21:00Zebbug Rangers - Naxxar Lions
futbol
21:00Ħamrun Spartans - Senglea Athletic
futbol
21:00Hermannstadt - Astra Giurgiu
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Hapoel Tel Aviv
futbol
21:30JAHE - Tidjikja
futbol
22:00Beira-Mar - Condeixa
futbol
22:30Bochum - Stuttgart
futbol
22:30Bochum - Stuttgart (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Milan - Torino
futbol
22:45Châteauroux - Lens
futbol
22:45Hitchin Town - Leiston
futbol
22:45Chelmsford City - Tonbridge Angels
futbol
22:45Haringey Borough - Leatherhead
futbol
22:45Gloucester City - Gateshead
futbol
22:45Carrarese Calcio - Renate
futbol
22:45Reggiana 1919 - Union ArzignanoChiampo
futbol
22:45Penafiel - Chaves
futbol
22:45Milan - Torino (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Chateauroux - Lens (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00Chelsea - Manchester United
futbol
23:00ChievoVerona - Salernitana 1919
futbol
23:00Club Luján - Deportivo Merlo
futbol
23:00Claypole - Club Atlético Argentino Rosario
futbol
23:00Club Social y Deportivo Muñiz - Deportivo Paraguayo
futbol
23:00Club Sportivo Barracas - Lugano
futbol
23:00Juventud Unida de San Miguel - Puerto Nuevo
futbol
23:00Universidad Técnica de Cajamarca - Cusco
futbol
23:00Chelsea - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
00:00Excursionistas - Deportivo Español
futbol
00:30River Plate Asuncion - Club Sportivo San Lorenzo
futbol
01:00Estudiantes de La Plata - Defensa y Justicia
futbol
01:00Club Aurora - Royal Pari
futbol
01:30Unión Española - Audax Italiano
futbol
02:00Ituano Futebol Clube - Associação Atlética Ponte Preta
futbol
02:00Deportivo Lara - Academia Puerto Cabello
futbol
02:30Vila Nova - CRAC
futbol
03:00Atlético Huila - Fortaleza Zipaquira
futbol
03:10Independiente Avellaneda - Arsenal de Sarandí
futbol
03:40Barranquilla - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
04:00Cavalier - Tivoli Gardens
futbol
14:30Kom Podgorica - Petrovac
futbol
16:00Rudar Pljevlja - Grbalj
futbol
17:00Podgorica - Buducnost Podgorica
futbol
19:30Zeta - Sutjeska
futbol
22:45Motherwell - Mirren
futbol
22:45Oxford United - Wimbledon
futbol
22:45Southend United - Gillingham
futbol
22:45Macclesfield Town - Plymouth Argyle
futbol
22:45Hartley Wintney - Metropolitan Police
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Blackfield & Langley
futbol
22:45Poole Town - Hendon
futbol
22:45Salisbury City - Truro City
futbol
22:45Alvechurch - Kings Langley
futbol
22:45Lowestoft Town - Stourbridge
futbol
22:45Royston Town - Biggleswade Town
futbol
22:45Maidstone United - Bath City
futbol
22:45Bishop's Stortford - Enfield Town
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent
futbol
22:45East Thurrock United - Carshalton Athletic
futbol
22:45Margate - Hornchurch
futbol
22:45Merstham - Corinthian-Casuals
futbol
22:45United of Manchester - Stafford Rangers
futbol
22:45Warrington Town - Grantham Town
futbol
22:45Whitby Town - Redcliffe
futbol
22:45Alfreton Town - Leamington
futbol
22:45Brackley Town - Southport
futbol
22:45Chester - King's Lynn Town
futbol
22:45Portsmouth - Exeter City
futbol
22:45Barrow - Dover Athletic
futbol
22:45Falkirk - East Fife
futbol
23:00Atletico Madrid - Liverpool
futbol
23:00Borussia Dortmund - Paris Saint-Germain
futbol
03:40Deportivo Pereira - Jaguares de Córdoba Fútbol Club
futbol
13:30Bandırmaspor - Kırşehir Bld. (TRT Spor HD)
futbol
17:00Jamshedpur - FC
futbol
19:15Athens - Panetolikos
futbol
21:30Luziania - Brasiliense Futebol Clube
futbol
22:30Manchester City - West Ham United
futbol
22:30Manchester City - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Kilmarnock - Aberdeen
futbol
22:45Kingstonian - Wingate & Finchley
futbol
22:45Lewes - Worthing
futbol
22:45Newport County - Salford City
futbol
23:00Atalanta - Valencia
futbol
23:00Tottenham Hotspur - Leipzig
futbol
00:00Aurora Guatemala - Capitalinos
futbol
17:00North East United - Hyderabad
futbol
20:55Cluj - Sevilla
futbol
20:55Club Brugge - Manchester United
futbol
20:55Eintracht Frankfurt - Bull Salzburg
futbol
20:55Copenhagen - Celtic
futbol
20:55Getafe - Ajax
futbol
20:55Ludogorets 1945 - Internazionale Milano
futbol
20:55Shakhtar Donetsk - Benfica
futbol
20:55Sporting Lisbon - İstanbul Başakşehir
futbol
23:00APOEL - Basel
futbol
23:00Alkmaar - LASK Linz
futbol
23:00Bayer 04 Leverkusen - Porto
futbol
23:00Olympiacos - Arsenal
futbol
23:00Rangers - Braga
futbol
23:00Roma - Gent
futbol
23:00Wolfsburg - Malmö
futbol
23:00Wolverhampton - Espanyol
futbol
09:15Wellington Phoenix - Western United
futbol
19:00Eskişehirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Osmanlıspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Osnabrück - Erzgebirge Aue (S SPORT 2 HD)
futbol
22:30Bayern Münih - Paderborn (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Real Betis - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
14:00Kayserispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Celta Vigo - Leganes (spor SMART HD)
futbol
15:00Stuttgart - SSV Regensburg (S SPORT 2 HD)
futbol
15:30Chelsea - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Göztepe - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Werder Bremen - B.Dortmund (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Barcelona - Eibar (spor SMART HD)
futbol
18:00Southampton - Aston Villa (TRT Spor HD)
futbol
18:00Crystal Palace - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Beşiktaş - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Schalke 04 - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Leicester - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Valencia (spor SMART HD)
futbol
23:00Levante - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Giresunspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Osasuna - Granada (spor SMART HD)
futbol
16:00Gençlerbirliği - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Alaves - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Altay - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Wolves - Norwich City (TRT Spor HD)
futbol
17:00Manchester Utd - Watford (S SPORT HD)
futbol
17:30Leverkusen - Augsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valladolid - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Arsenal - Everton (S SPORT HD)
futbol
20:00Wolfsburg - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Getafe - Sevilla (spor SMART HD)
futbol
23:00Atletico Madrid - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:30Porto - Portimonense (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Ç.Rizespor - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Kasımpaşa - Denizlispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:30E.Frankfurt - Union Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Liverpool - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Hatayspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Menemenspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Akhisarspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Altınordu - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Adanaspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Boluspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Bursaspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00A.Alanyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30F.Düsseldorf - Hertha Berlin (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Norwich City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
14:00Osmanlıspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Konyaspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:30Brighton - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:30Eskişehirspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Trabzonspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Bournemouth - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Hatayspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Antalyaspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Watford - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
20:30Köln - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Ümraniyespor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
15:30Union Berlin - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
16:00Ankaragücü - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30İstanbulspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Tottenham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
17:00Manchester City - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
17:30Leipzig - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Werder Bremen - E.Frankfurt (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Kayserispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)